AMÍG TI, MI NÁPOLYI - gyerekprogramok
17:00 – 22:00 óra interaktív gyerekmegőrző a Parányi Műhellyel
18:30 – 19:30 óra este mese 4 D-ben az ESZME szervezésében, (A beszélő fa c. előadás)
AMI A TESTNEK – mozgás
17:00 – 22:00 óra nyílt táncórák kezdőknek és haladóknak (ír sztepptánc, kortárstánc, akrobatika, zsonglőrködés)
15:00 – 16:30 óra jóga Stefanovics Angélával
16:00 – 17:00 óra kung-fu edzés Nagy Zsolttal
AMI A SZEMNEK - élmény
17:00 – 22:00 óra jelmezes beöltözés és fotózás a Látványtárban
17:00 – 20:00 óra logó készítés hennával a Studex Szalonban
20:00 – 22:00 óra Stand up Comedy jelenetek 20 percben
színész-sztárokkal (közreműködnek: Bánki Gergely, Janklovics Péter, Stefanovics Angéla, Tamási Zoltán, Andrássy Máté)
22:00 – 23:00 óra Alvószínház felnőtteknek a TÁP Színház előadásában
AMI A FÜLNEK - muzsika
17:00 – 22:00 óra interaktív zenés foglalkozás újrahasznosított hangszerekkel a Bélaműhellyel
20:00 – 20:30 óra KOTTAVETŐ kivonat – a HOPPart és a Szputnyik minikoncertje
(Dalok a két társulatnak az Átriumban játszódó Kottavető című
koncertszínházi előadásából. Zenei vezető: Matkó Tamás)
00:00 – 03:00 óra Afterparty (lemezlovas: Dj Vajdai)
AMI A KÉZNEK - kreatív
17:00 – 21:00 óra re-holmik és öko-cuccok készítése az alkotói műhelyekben
17:00 – 21:00 óra közösségi falfestés az udvaron
AMI A SZÁJNAK - gasztro
FOLYAMATOS:
Soupkultúra, koktélautó és óriáspalacsinta az udvaron - meglepetés pincérekkel
TÁNCÓRÁK - BONTÁS
A résztvevők számára ajánlott váltócipőt és váltóruhát hozni.
1. Tünet Együttes
17:00 - 22:00 Ágyjárás Gőz Istvánnal, folyamatos, reg. nélküli
2. Műhely Alapítvány
17:00 - 18:00: Bárdos Adrienne: Feldenkrais
18:00 - 1900: Zambrzycki Ádám: Jógatánc/Yogadance
19:00 - 20:00: Varga Viktória: Női szakasz idő (Nemcsak nőknek)/Women’s section (Not only for women)
17:00 - 18:00: Ékes Georgina: Gyerek balett/Ballet for kids (7-10)
18:00 - 19:00: Ékes Georgina: Balett/Ballet (12 and up)
19:00 - 20:00: Máthé Gabriella: Kortárstánc/Contemporary dance
20:00 - 21:00: Vasas Erika (Frenák Pál Társulat): Kortárs technika/Contemporary technique
17:00 - 18:00: Práger Anna: Limón alapú tánc
18:00 - 19:00: Bakó Gábor: Jazztánc/Jazzdance
19:00 - 20:00: Tóth Tímea: Modern tánc/Modern dance
20:00 - 21:00: Kontakt Budapest: Kontakt improvizáció/Contact improvisation
21:00 - 22:00: Kontakt Jam/Contact Jam
3. Duda Éva Társulat - férőhely: 30
17:00 - 18:00 Mikó Dávid: Floorway (föld kontakt) http://moveinstudio.hu/orak/floorway/
18:00 - 19:00 Bora Gábor: Contra dance http://moveinstudio.hu/orak/kortars-tanc-folk-elemekkel/
19:00 - 20:00 Kugler Zsolt: Hiphop http://moveinstudio.hu/orak/hiphop/
20:00 - 21:00 Grecsó Zoltán: Lágy és dinamikus (kortárs tánc) http://moveinstudio.hu/orak/lagy-es-dinamikus/
21:00 - 22:00 Tűzmadarak: Zsonglőr alapok http://moveinstudio.hu/orak/zsonglor-alapok/
Bővebb infó itt: www.moveinstudio.hu
4. Közép-európai Ír Tánc Akadémia, Coincidance és Erin Együttesek - férőhely: 15
60 perces, kezdő szintű ír tánc órák
Turnusok:
17-18h
18-19h
19-20h
20-21h
21-22h
Bővebben: http://www.szinhazakejszakaja.hu/
JURÁNYI Produkciós Közösségi Inkubátorház
Cím: 1027 Budapest, Jurányi u. 1.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Tel.: +3670/777 2533